درباره ما


گذر از مرزهای پرداخت خودرو

با توسعه اینترنت در سالهای اخیر زندگی شهری تغییراتی عمده ای داشته است. یکی از آنها ارزش زمانی اوقات فراغت به دلیل مشغله های زیاد است. همچنین انجام امور از طریق زیرساخت های الکترونیک نقش به سزایی در این امر داشته است. وجود سازمان های متعدد متولی امور خودرو یکی از دغدغه های دارندگان خودرو است. پرداخت عوارض شهرداری، استعلام خلافی خودرو، بدهی عوارض آزادراهی، مفاصاحساب، بیمه و ....  از جمله این دغدغه هاست. دارندگان خودرو برای انجام استعلام و پرداخت هر کدام از این خدمات زمان زیادی را باید سپری کنند.

چرا عوارض خود را از طریق کارگزار پرداخت کنم؟

  1. ایده­ی کارگزار درسال 98 شکل گرفت. پاسخی به انجام کلیه امورات خودرو از یک درگاه واحد. به همت جمعی از نخبگان دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه های برتر کشور و همچنین تجربیات ده ساله در حوزه ICT وبسایت کارگزار راه اندازی گردید.
  2. ما کارگزار امور خودرویی شما هستیم. از استعلام و پرداخت عوارض طرح ترافیک، زوج یا فرد، عوارض آزادراهی گرفته تا خلافی خودرو و بیمه های خودرویی توسط وبسایت cargozar.ir قابل انجام است. کلیه سرویس های ارائه شده در سایت با شهرداری تهران، تهران من، سامانه عوارض آزادراهی سپندارو آنی رو، پارک حاشیه ای تعریف گردیده است و ما واسطه ها را حذف نمودیم.
  3. در کارگزار کاربران هیچ گونه مبلغ اضافه تری تحت عنوان کارمزد پرداخت عوارض پرداخت نمی نمایند و کلیه خدمات سایت به صورت رایگان در دسترس کاربران است. همچنین جهت تکریم کاربران خوش حساب هدایای نیز به کاربران تعلق می گیرد.
  4. کلیه اطلاعات کاربران بر بستر امن و از طریق پروتکل https تبادل می گردد. همچنین درگاه های امن بانکی تحت نظارت شاپرک جهت انجام خدمات پرداخت فراهم گردیده است. در این سامانه ما با اخذ نماد اعتماد دو ستاره از وزارت صنعت، معدن و تجارت به ارائه خدمات می پردازیم.
  5. خدمات بیمه های کاملا الکترونیک و امداد خودرو در کارگزار قابل دسترسی است. این بیمه ها بر اساس نیاز بازار به صورت اختصاصی تعریف شده اند. از دیگر مزیت های کارگزار این است که شما می توانید بیمه مورد نظر خود را برای بازه دلخواه خریداری کنید. این محصولات به مرور در سایت تعریف و اطلاع رسانی می گردد.
  6. کلیه اخبار مربوط به عوار طرح ترافیک، زوج یا فرد، تهران من، پارک حاشیه ای، آنی رو و عوارض جاده ای از طریق رسانه خبری cargozar.ir در دسترس است و سعی ما بر این است کلیه اخبار مورد نیاز شما را تحت پوشش قرار دهیم.
  7. به جای مراجعه به وبسایت های مختلف جهت دریافت میزان بدهی های خودرو، در کارگزار شما می توانید با یک کلیک کلیه اطلاعات خودرو یی خود را یکجا دریافت و به انتخاب خودتان پرداخت کنید.

خدمات ویژه صاحبان کسب و کار

در کارگزار این امکان فراهم گردیده تا سازمان ها، کسب و کارها و اپلیکیشن هایی که امکان و یا علاقه به ارائه خدمات خودرو دارن با ما همکاری نموده و کسب در آمد نمایند. برای ان منظور و ایجاد حساب کاربری می بایست درخواست رسمی خود را به info [at] cargozar.ir ارسال نمایند تا ما با شما تماس بگیریم.

کارگزار - درباره ما
از تخفیف ها و جدیدترین خدمات کارگزار با خبر شوید:
کارگزار را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کپی رایت © ۱۳۹۹، تمام حقوق محفوظ است | کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت هیرا (سامانه کــارگزار) می‌باشد