شرایط و قوانین

کاربر گرامی، خواهشمند است جهت استفاده بهتر از خدمات و حفظ حقوق مصرف کننده موارد زیر را به دقت مطالعه فرمایید.

شرایط عمومی

وبسایت "کارگزار"، به عنوان درگاه رسمی ارائه خدمات مرتبط با خودرو، پرداخت عوارض طرح ترافیک، کنترل آلودگی هوا(زوج یافرد)، آنی رو و عوارض آزادراهی راه اندازی گردیده است. کلیه خدمات کارگزار از سازمان های متولی و بدون واسطه به کاربران ارائه می گردد. استفاده از خدمات کارگزار به معنی پذیرفتن کلیه شرایط و قوانین این سامانه است.

سیاست حفظ حریم شخصی

کارگزار به حریم خصوصی افراد و سازمان های استفاده کننده از خدمات احترام گذاشته و رعایت می کند. کلیه روالها و تکنولوژی های استفاده شده در سایت جهت حفظ حریم شخصی شما کاربران گرامی است. کلیه محتواهای استفاده شده در سایت، اعم از علائم تجاری، تصاویر گرافیکی، آیکونها و محتواهای ارائه شده در سایت مشمول قانون کپی رایت بوده و استفاه از آنها بدون مجوز کتبی پیگرد قانونی دارد.
تنها مرجع رسمی کارگزار، وبسایت cargozar.ir سامانه پیامکی 2000300050 و ایمیل رسمی با آدرس @cargozar.ir می باشد.

استعلام و پرداخت عوارض

وبسایت کارگزار در طول هفته به صورت هفت روزه و 24 ساعته در دسترس کاربران است. استعلام بدهی های مربوط به خودرو کاملا رایگان بوده و هزینه ای از کاربران دریافت نمی گردد. مالکین محترم خودرو می توانند با وارد کردن شماره پلاک و شماره تلفن همراه خود جزئیات بدهی مربوط به تردد های آزادراهی و بدهی عوارض طرح ترافیک خود را دریافت و پرداخت نمایند. لازم به ذکر است کاربران عین مبلغ بدهی را پرداخت نموده و مبلغ اضافه تر از کاربران دریافت نمی گردد.
همچنین کاربران می توانند پس از دریافت جزئیات بدهی عوارض خودرو به صورت موردی اقدام به پرداخت نمایند.
کاربر می بایست مالک خودروی مورد نظر باشد و در صورت عدم تطابق اطلاعات کاربر با مالک ماشین، کارگزار می تواند مانع ارائه خدمت شود.این امر برای جلوگیری از سو استفاده از اطلاعات کاربران می باشد.

از تخفیف ها و جدیدترین خدمات کارگزار با خبر شوید:
کارگزار را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کپی رایت © ۱۳۹۹، تمام حقوق محفوظ است | کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت هیرا (سامانه کــارگزار) می‌باشد